Jest psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (certyfikat nr 366) i członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Po studiach magisterskich z psychologii ukończył czteroletni kurs psychoterapii behawioralno-poznawczej oraz Studium Terapii Uzależnień. W swojej pracy zajmuje się terapią zaburzeń lękowych (napady paniki, fobia społeczna, zespół lęku uogólnionego, hipochondria), uzależnień (alkohol, narkotyki, hazard, seksoholizm), zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi (nerwica natręctw), problemami w relacjach z innymi. Wywodzi się ze szkoły Terapii Poznawczo-Behawioralnej, jednak inspiruje się także Terapią Akceptacji i Zaangażowania (ACT), technikami uważności, Terapii Schematów, Terapii Skoncentrowanej na Współczuciu (CFT).
Swoje doświadczenie jako psychoterapeuta zdobywał pracując w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w kilku poradniach. Pracował także jako nauczyciel w gimnazjum.

Warszawa i on-line.
www.psycho-terapeuta.warszawa.pl
tel. 698660609, tomszfolusz@gmail.com

Bądźmy w kontakcie

Jeżeli masz uwagi bądź zainteresowały cię treści prezentowane na naszej stronie zapraszamy do zapoznania się ze szkoleniami albo do kontaktu z nami. Warto również sprawdzić warunki przyjęcia na szkolenie.