Jest psycholożką, certyfikowaną superwizorką oraz terapeutką schematu ISST (International Society of Schema Therapy), certyfikowaną psychoterapeutka poznawczo-behawioralna i terapeutką CFT (Compassion Focused Therapy).

Ukończyła psychologię na Wydziale Psychologii, Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizacja psychoterapia. Doświadczenie kliniczne zdobyła podczas dwuletniego stażu w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na oddziale F10 Zapobiegania Nawrotom, gdzie poza psychoterapią indywidualną oraz prowadzeniem zajęć terapeutycznych, miała możliwość uczestniczyć w superwizjach i konsyliach prowadzonych przez cenionych specjalistów. Pracowała w SP ZOZ Miejskim Ośrodku Profilaktyki, Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Wieruszowie, gdzie zajmowała się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej pacjentów z różnego rodzaju zaburzeniami psychicznymi, głównie terapią pacjentów z podwójną diagnozą oraz profilaktykę uzależnień dla młodzieży. Współprowadziła grupową terapię poznawczo- behawioralną w Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych Vertimed oraz grupową terapię schematu w Oddziale Psychiatrycznym Dziennym w Szpitalu Wolskim.

Poza rozwojem w obszarze terapii schematu ukończyła szkolenie w zakresie redukcji szkód w leczeniu uzależnienia od alkoholu, program redukcji stresu oparty na uważności (MBSR – mindfulness based stress reduction). Bliskie jest jej podejście oparte na współczuciu (Compassion- Focused Therapy CFT), które rozwijam zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Ukończyła szkolenie Compassion-focused therapy training Poland organizowane przez dr Julię E. Wahl, otrzymując certyfikat.

W ramach praktyki superwizorskiej prowadzi superwizje w całościowym szkoleniu z terapii schematu akredytowanym przez ISST organizowanym przez CBT-EDU.

Bądźmy w kontakcie

Jeżeli masz uwagi bądź zainteresowały cię treści prezentowane na naszej stronie zapraszamy do zapoznania się ze szkoleniami albo do kontaktu z nami. Warto również sprawdzić warunki przyjęcia na szkolenie.