Jest dyplomowaną psycholożką i psychoterapeutką (w trakcie procesu certyfikacji w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej). Prowadzi spotkania dla osób dorosłych, par i młodzieży w gabinecie prywatnym w Poznaniu. Pracuje również z grupami: z seniorkami i seniorami w ramach uniwersytetu trzeciego wieku i podczas zajęć uważnego ruchu, z kobietami towarzyszącymi w wychowaniu dzieci swoich partnerów/partnerek i z osobami zaciekawionymi uważnym i zaangażowanym życiem. Zanim przyszła pandemia współprowadziła Krąg dla Ziemi, w którym starała się łączyć podejście psychologiczne z głęboką ekologią. Wspólnie z Sabiną Sadecką redaguję portal opsychologii.pl. Ukończyła Szkołę Integralnej Ekopsychologii. Certyfikuję się w ramach Szkolenia Ekoterapii.. Towarzyszy również osobom terminalnie chorym w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Poznaniu (wolontariat).

Wykształcenie psychologiczne uzyskała zdobywając dyplom magistra psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Umiejętności terapeutyczne zdobywa podczas procesu certyfikacji na doradczynię i terapeutkę systemową w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej (ukończyłam czteroletni kurs podstawowy i zaawansowany) oraz podczas innych szkoleń z zakresu psychoterapii systemowej, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu, Terapii Skoncentrowanej na Współczuciu (CFT), terapii akceptacji i zaangażowania (ACT), ekopsychologii i podejść kontemplacyjnych. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Ukończyła również filologię polską w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych (MISH).

Bądźmy w kontakcie

Jeżeli masz uwagi bądź zainteresowały cię treści prezentowane na naszej stronie zapraszamy do zapoznania się ze szkoleniami albo do kontaktu z nami. Warto również sprawdzić warunki przyjęcia na szkolenie.