Psycholog, pedagog i socjolog. Jako psychoterapeutka kształciła się w nurcie systemowym, kończąc podstawowy i zaawansowany kurs terapii systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej (wtts.edu.pl), którego jest członkiem. Ukończyła również podyplomowe Studia Uważności i Współczucia na SWPS w Poznaniu. 

Ukończyła 8-miesięczny międzynarodowy kurs dla terapeutów SCIP Self – Compassion In Psychotherapy (https://scipprogram.com) oraz  certyfikacyjny program dla terapeutów Compassion Focused Therapy. 

Interesuje się i stosuje w obszarze psychoterapii indywidualnej i grupowej podejście systemowe, narracyjne i terapię skoncentrowaną na współczuciu (CFT – compassion focused therapy).

Poszerza swoją wiedzę w ramach szkoleń oraz warsztatów. Pracuję pod stałą superwizją. Jej superwizorkami są Maria Kasprowicz (WTTS) oraz dr Wendy Wood (CFT).

Do gabinetu zaprasza osoby dorosłe, nastolatków, pary oraz rodziny. Prowadzi także terapię grupową i warsztaty rozwojowe.

Ma doświadczenie w pracy z grupami: biznesowymi, osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym, nauczycielami, studentami, grupami otwartymi, w obszarze rozwoju umiejętności psychospołecznych (pracy ze stresem, emocjami, budowaniu relacji, uważnej komunikacji, pracy z zespołami).

Uczy studentów CFT, myślenia systemowego, HR, psychologii zarządzania, prowadzenia warsztatów oraz pracy z grupami. Wykłada między innymi na Uniwersytecie SWPS Poznań, Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Wyższej Szkole Bankowej, a także Collegium da Vinci w Poznaniu.

Strona WWW: www.agnieszkawolynska.pl

Bądźmy w kontakcie

Jeżeli masz uwagi bądź zainteresowały cię treści prezentowane na naszej stronie zapraszamy do zapoznania się ze szkoleniami albo do kontaktu z nami. Warto również sprawdzić warunki przyjęcia na szkolenie.