Formularz zgłoszenia na Szkolenie CFT/CMT 2021/22

Aby zgłosić się na dane wydarzenie, prosimy o wypełnienie formularza, wysłanie go. Prosimy o odpowiedź na obowiązkowe pytania.

Wszystkie informacje uzyskane w procesie rejestracji będą traktowane jako poufne i są wykorzystywane wyłącznie w celu lepszej organizacji danego wydarzenia (informacja o RODO w dalszej części formularza).

Podpisując ten formularz zgadzam się na przechowywanie moich danych przez Julię E. Wahl MI zgodnie z „RODO” (ang. GDPR).

W razie pytań prosimy dzwonić pod numer telefonu: [48]0 608 079 909

RODO – unijne ogólne rozporządzenie o ochronie danych.

Najważniejsza informacja to ta, że tak, jak dotychczas w każdej chwili można nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na otrzymywanie wiadomości. Twój adres e-mail znajduje się bowiem na mojej liście mailingowej.

Adres nie jest powiązany z imieniem i nazwiskiem ani innymi danymi personalnymi oraz służy tylko i wyłącznie do okresowego wysyłania newslettera z informacjami, w tym informacjami o organizowanych przeze mnie wydarzeniach.

Adres nie był i nie będzie udostępniany innym osobom i podmiotom. Jeżeli mimo to chcesz, aby Twój adres został usunięty z mailingowej, to proszę o krótką informację zwrotną. Wystarczy przesłać maila na mindinstitute@mindinstitute.com.pl juliawahl@juliawahl.co.uk

W przypadku stron na Facebooku można ‘odlubić’ daną stronę. W przypadku bycia „subskrybentem” strony www.mindinstitute.com.pl, www.juliawahl.co.uk lub cftpoland.pl możesz samodzielnie anulować subskrypcję.

Jeżeli brałeś udział w szkoleniu/warsztacie i wypełniałeś w tym celu formularz rejestracyjny, ten formularz został zniszczony po zrealizowaniu danego warsztatu lub cyklu szkoleniowego (jeżeli bierzesz udział w całym cyklu). Dane są przechowywane na szyfrowanym serwerze. Do danych ma dostęp administrator danych (Julia E. Wahl) i jednorazowy wgląd osoba danego trenera dot. stanu zdrowia i potrzeb danego uczestnika.

KROK 1.
W celu zapisania się na szkolenie i rezerwacji miejsca należy wypełnić formularz rejestracyjny i przesłać go.

Adres poczty elektronicznej na który trafi formularz jest chroniony.

KROK 2.

Następnie należy uiścić opłatę rejestracyjną.
Tylko wpłata opłata rejestracyjna jest potwierdzeniem udziału w szkoleniu i zapewnia rezerwację miejsca.

Numer konta:

ING BANK ŚLĄSKI

22 1050 1559 1000 0097 1268 9299

Julia E. Wahl MI

 koniecznie z dopiskiem

Imię i nazwisko, nazwa (CFT lub CMT).

* Wystawiamy faktury